Trans Hybrid Prestige 630 Wh


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRTHPR28X19W005105-9750
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS TRANS HYBRID PRESTIGE 630 Wh (DÁMSKÉ)

Vyberte si nejlepší elektrické kolo - KROSS Trans Hybrid Prestige

Určitě jste už nejednou hledali kolo, s kterým můžete pohodlně jezdit za jakýchkoliv podmínek. Určitě jste se už setkali s elektrokoly, které velice často vypadají poněkud neohrabaně. V případě modelu KROSS Trans Hybrid Prestige je vše jinak. Kolo je navrženo mimo jiné i proto, aby svým neobvyklým a estetickým designem upoutalo pozornost. Jeho úkolem je vás podporovat na každém kilometru vaší cesty a zajistit aby vaše jízda na kole byla příjemná a nenáročná. Bez ohledu na to, zda se s ním vydáte na dlouhou cestu nebo budete jen dojíždět do práce, můžete si být jisti, že tohle kolo vás nikdy nezklame.

Prestižní komponenty na jízdní kolo

Elektrokolo, to není jen motor, který vám pomůže při jízdě na kole. Jsou to rovněž komponenty, které vám umožní užít si jízdu naplno a to bez ohledu na to, jak se na jízdu na kole obléknete. Chcete si vzít šaty? Žádný problém, protože díky kompletní ochraně včetně chrániče na řetěz se už nemusíte bát, že by se do řetězu něco zachytilo. Pohodlné sedlo od renomované značky Selle Royal, zase zajistí pohodlí i pro ten nejdelší výlet na kole. Už ho nebudete muset nechávat bez dozoru, kolo má totiž na zadním kole integrovaný ochranný systém proti krádeži. To samozřejmě nejsou všechny nejdůležitější komponenty, které se pyšní nejvyšší kvalitou.

Elektronické řazení Shimano

Elektrické přehazovačky se již nějakou dobu používají i do závodních kol, které jezdí takové slavné cyklistické závody, jako je Tour de France. Nyní si i vy můžete vychutnat toto moderní řešení, které nabízí kolo KROSS Trans Hybrid Prestige. Řaďte jen pomocí tlačítka. Užívejte si plynulé, sebevědomé a přesné řazení za jakýchkoliv podmínek.

Systém Shimano Di2 je inteligentní systém pro změnu převodů, který navíc vyřeší problematické nastavení zadní přehazovačky. Dejte sbohem přeskakování řetězu na kazetě a užijte si plynulou jízdu, která je vždy k dispozici.  Stačí jen stisknout tlačítko.

Elektrický asistenční systém Shimano STEPS E6100

Shimano STEPS E6100 neboli elektrický systém podpory, který je umístěn v KROSS Trans Hybrid Prestige, je jedním z nejpokročilejších systémů pro elektrokola na trhu. Díky němu bez jakékoliv únavy urazíte i v případě baterií s nejvyšší kapacitou až 200 kilometrů!

Elektromotor Shimano poskytuje přirozený pocit z jízdy. Díky poskytnutému intuitivnímu asistenčnímu systému bude vaše jízda plynulá a svých cílů dosáhnete vždy svěží a bez zadýchání. Systém Shimano STEPS také poskytuje plnou integraci s elektronickým řazením Shimano, takže už nemusíte myslet o převodech. Je to jako u elektromobilu, kde šlapete do pedálů a počítač za vás rozhodne, kdy zařadit daný převod. Je možné chtít od kola ještě víc? Počítač udělá vše za vás a vy si tak můžete užívat jízdy plnými doušky!

KROSS Trans Hybrid Prestige vám umožní jezdit rychle - díky podpoře ze strany elektromotoru, můžete bez problémů konstantně jezdit rychlostí až 25 km/h bez ohledu na typ terénu, po kterém jezdíte. Nemusíte se už bát propoceného oblečení.

Pokud z kola sesednete, nemusíte se bát ani jeho hmotnost, systém Shimano STEPS nabízí tzv. režim chůze. To znamená, že při stisku příslušného tlačítka už nebudete při vedení kola používat sílu, ale kolo s podporou motoru pojede pomalu vedle vás.

Dalším důležitým prvkem kola je velký a čitelný displej, který vám umožní vidět všechny důležité informace. Stav baterie, zvolený asistenční režim, průměrná rychlost nebo ujetá vzdálenost jsou jen některé z mnoha informací, které lze na tomto displeji vidět.

KROSS Trans Hybrid Prestige je vybaven baterií s kapacitou 630 Wh. Díky této kapacitě bude možné v závislosti na zvoleném asistenčním režimu ujet na jedno nabití dokonce až 180 kilometrů!

Prvotřídní komponenty

KROSS Trans Hybrid Prestige není jen kolo s hrstkou moderních komponentů typu Shimano Di2 nebo Shimano STEPS E6100. Je to také kolo s mnoha dalšími prvky, které zajistí pohodlnou, rychlou a bezpečnou jízdu za jakýchkoliv podmínek.

Víme, jak je bezpečnost při jízdě na kole důležitá, a proto jsme se zaměřili na nejvyšší kvalitu brzdění. Zásluhu na tom mají brzdy Shimano XT M8100 zajišťující vysokou kvalitu brzdění. Díky nim se zastavíte vždy, když to situace bude vyžadovat.

Kolo je vybaveno vzduchovými odpruženými vidlicemi SR Suntour Mobie 25. Tyto vidlice jsou mnohem lehčí než mnoho jiných odpružených vidlic, které lze u trekingových kol najít. Vidlice se dají rovněž přizpůsobit přesně váze uživatele a poskytují tak mnohem větší komfort při jízdě ve srovnání s konkurenčními řešeními. O pohodlí se starají i pláště značky Vredestein o šířce 47 milimetrů. Jde o nizozemskou značku, která vyrábí pneumatiky pro automobily již více než 100 let a v poslední době jsou její technologie dostupné i cyklistům. Tyto pneuamtiky zajišťují nízký valivý odpor a pyšní se skvělou přilnavostí za jakýchkoliv podmínek.

Důležitým prvkem KROSS Trans Hybrid Prestige je také sedlo Selle Royal, které bylo speciálně navrženo pro potřeby lidí používajících elektrokola. Celek doplňuje kvalitní nosič na kola a integrované osvětlení, které vám pomůže při jízdě po setmění.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICE SUNTOUR MOBIE25-AIR-LOR-DS.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO XT DI2 RD-M8050-GS
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO DEORE XT M8050-R DI2
KLIKY SHIMANO DEORE XT FC-E8000
GRIPY VELO
ZADNÍ BRZDY SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO DEORE XT M8100
PŘEDNÍ NÁBOJ SHIMANO HB-M8010
PŘEDSTAVEC ALUMINIUM 110
PLÁŠTĚ VREDESTEIN PERFECT TOUR 47-622
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM
ŘETĚZ SHIMANO CN-E8000
RÁFKY RYDE ANDRA 321
ZADNÍ NÁBOJ SHIMANO XT FH-M8000
SEDLO SELLE ROYAL E-ZONE MODERATE
PŘEDNÍ BRZDY SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ KOTOUČE SHIMANO XT MT800-S (160 MM)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FSA ORBIT C-40-ACB TAPERED
PŘEVODNÍKY 38T/170MM
POČET PŘEVODŮ 11
MOTOR SHIMANO E6110
TYP BATERIE SIMPLO 630 WH
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-42T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO SLX CS-M7000
DISPLEJ SHIMANO SC-E6100C
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCE 2022
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Trans Hybrid Prestige 630 Wh Předchozí Trans Hybrid Prestige 630 Wh
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníTrans Hybrid Prestige 630 Wh
To Top