Pumpičky

Filter by
Zobrazení Mřížka Seznam
5 položek

Pumpičky na jízdní kola

Bez nahuštěných pneumatik nepojede ani ten nejlepší cyklista. Proto se i v dnešní době stále se rozvíjejících sítí cykloservisů, vyplatí mít vlastní cyklo pumpičku. A nejlépe dvě - servisní pumpa a ruční pumpička, kterou budete mít stále u sebe.

Pumpy na kolo jsou doplněk, který by měl mít každý cyklista. Šikovná ruční pumpička by měla být nastálo nainstalována na rám jízdního kola. Speciální úchytky ji umožňují namontovat vedle košíčku na láhev, takže se nemusíte vzdávat místa pro láhev s vodou.

Servisní pumpy jsou naopak typickým domácím nářadím, které vám díky vestavěnému manometru umožní precizně nahustit pneumatiky. Díky manomentru můžete zvolit tlak v pneumatikách s ohledem na osobní preference a váhu jezdce. Servisní pumpa by také měla být nepostradatelnou pomůckou každého cyklisty se silničním kolem. Huštění silničních pneumatik na minimálně sedm barů ruční pumpičkou je trápení a s pumpou to zabere jen chvilku.

Pumpy na vidlice a tlumiče

Samostatný odstavec si zaslouží i pumpy na vidlice a tlumiče jízdních kol. Jsou nezbytnou výbavou každého cyklisty, jehož kolo má vzduchové tlumiče. Díky takové pumpě lze takový tlumič nafouknout patřičným tlakem s přihlédnutím k vaší hmotnosti. To vám umožní přizpůsobit kolo vašemu stylu jízdy a terénu, po kterém budete jezdit. Pokud vlastníte kolo s vzduchovými vidlicemi nebo tlumičem, je tato pumpa prostě nutností.

 

To Top