Batohy

Filter by
Zobrazení Mřížka Seznam
3 položek

Cyklistické batohy

Rozhodli jste se dojíždět do práce na kole? Nebo se možná chystáte na schůzku s přáteli a potřebujete si s sebou vzít nějakou malou věc, ale nemáte ji jak přepravit? Řešením může být cyklistický batoh. Cyklistické batohy jsou na rozdíl od tradičních přizpůsobeny fyzické aktivitě, díky čemuž při jízdě nepřekáží, a navíc díky vhodnému designu zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu. Do konce i v teplejších dnech je tato volba mnohem pohodlnější ve srovnání s jakýmkoli jiným řešením.

Cyklistický batoh s pitným vakem

Cyklistický batoh ale nelze spojovat pouze s pohodlím i lepší cirkulací vzduchu a tím spojeným sníženým pocením zad. Je to také vymoženost pro cyklisty, která vám umožní užít si jízdu na kole za všech podmínek.

Jednou z dalších takových vymožeností je speciální pitný vak, který lze nainstalovat do některých modelů batohů. Umožňuje pít za jízdy pomocí dlouhé hadičky zakončené náustkem, tak abyste nemuseli sahat po láhvi s vodou! To může být také skvělé řešení pro lidi, kteří mají obavy sáhnout po láhvi s vodou při jízdě po frekventovaných cyklostezkách.

Cyklistický batoh s pitným vakem je také velkou vymožeností při amatérských MTB maratonech. Nejen, že vám umožní převážet potřebnou sadu nářadí, ale také vám umožní převážet více tekutin. Na začátku závodní sezóny to nemusí být tak důležité, ale jakmile přijde léto, budete mít s sebou pár stovek mililitrů sportovního nápoje nebo vody navíc. V případě dlouhých závodů vám navíc umožní vzít si další potraviny – proteinové tyčinky nebo energetické gely. Dobrá příprava na závod se vyplatí a umožní vám ukázat plný potenciál.

To Top