Elektrické jízdní kola

Naše elektricky ovládaná kola jsou kola, která uživatelům otevírají zcela nové možnosti. Díky kombinaci jízdních kol KROSS s komponenty nejvyšší kvality dodávanými společnostmi Shimano a Bafang může cyklista jít rychleji a efektivněji!

Elektrická kola KROSS jsou jedinečná díky příležitostem, které nabízejí jejich majitelům. Při jízdě na elektrickém kole nebude žádná rampa příliš strmá, vítr fouká lehčí a dlouhá trasa nebude tak dlouhá. Při vytváření kol KROSS jsme nezapomněli na naši misi a vizi [odkaz na vizi]. Všechny přidané hodnoty vyplývající z používání elektrické pomoci jsou založeny na pohodlí a kvalitě vyrobených jízdních kol.


EBIKE KROSS

Pamatujete-li na DNA cyklování, stále musíte šlapat. Nyní je však díky několika režimům podpory mnohem jednodušší a příjemnější.

cross
 

Široká nabídka

V naší nabídce máme oba rychlé modely se sportovním vkusem a pohodlné trekkingová kola, která vám umožní pohodlně procházet ulicí nebo lesními cestami. Díky tomu můžeme trénink doplnit na vyšší úroveň. Když dojíždíte za prací nebo s přáteli, už se nebudete potit. Bez ohledu na účel cyklistiky se uživatel rozhodne, jakou pomoc potřebuje.

cross
 

Plná kontrola

Veškeré informace jsou na displeji, který jsme umístili na volant po ruce a v dohledu. Uživatel může ovládat rychlost, úroveň podpory měniče, vzdálenost a stav baterie. Také jsme se ujistili, že se nemusíte starat o to, jak se vrátíte domů, když se začne vybíjet baterie. Můžete snadno vypnout podporu nebo zastavit kávu s přáteli a současně dobít baterii v běžné zásuvce.

cross

cross
 

Vždy jste na čas? Zapněte kolo

Podpora elektrických kol vám umožní rychleji dosáhnout vašich oblíbených cest a užít si zábavu déle. Elektrická kola KROSS vám poskytnou neuvěřitelnou dávku radosti. Zkontrolujte, co mohou dělat – of KROSS you can!

cross
 

Do kopce? Zapněte kolo.

Horská kola nikdy nebyla tak vzrušující. S elektrickou pomocí můžete jít dále a objevovat více než kdy předtím. Vysoký výkon motoru a dlouhý dojezd zaručují skvělou zábavu na cestě. Zapněte kolo - of KROSS you can!

Vdechujte v prostoru tiše procházející městem nebo se vydejte na dlouhou cestu. Zapněte kolo
– of KROSS you can!


Až 100 km jízdy na plnou baterii

S elektrickou pomocí můžete jít ještě dále a objevovat více než kdy předtím.


Rychlý režim nabíjení

Efektivní nabíječka vám umožní užít si jízdu ještě déle a krátká doba nabíjení baterie - 2,5 hodiny * vám umožní rychleji se vrátit na trasu, abyste si mohli plně užít možnosti elektrického kola.

*Rychlá doba nabíjení je asi 2,5 až 80% a kapacita asi 4 až 100%. Platí pro 500Wh baterii.


3 režimy podpory

Elektrická kola mají různé režimy provozu a úroveň podpory závisí na vás. Pokud překročíte maximální rychlost 25 km / h nebo vypnete posilovač napájení, eBike není podporována motorem a funguje jako normální kolo..

cross

To Top