Krásné a moderní městské kolo

Abychom vyhověli potřebám cyklistů, vytvořili jsme jako KROSS linky městských kol. V roce 2016 jsme se rozhodli zdůraznit jedinečnost těchto kol tím, že je oddělíme od samostatné značky – LE GRAND.

LE GRAND je krásné, moderní a funkční městské kolo, které jsme vytvořili pro uživatele, kteří se každý den potulují džunglí, zatímco o víkendu jdou na výlet s přáteli. Každý si najde něco pro sebe: dámy v krásném "nizozemském" retro stylu v nadčasovém designu, pánové elegantní a praktická kola pro každou příležitost a děti své první, nezapomenutelná vozidla na dvou kolech.

cross
 

Městská kola

Na základě zkušeností a znalostí značky KROSS jsme přizpůsobili naše kola LE GRAND potřebám městských aglomerací. Bez ohledu na to, zda jste ve spěchu, aby to fungovalo, nebo klidně bloudíte ulicí a setkáváte se s přáteli, s našimi koly se můžete dostat kamkoli chcete - pohodlně, pohodlně a stylově.

cross
 

Příslušenství

Navíc, zejména pro uživatele, kteří chtějí zdůraznit svůj jedinečný styl, jsme v LE GRAND vytvořili řadu specializovaných doplňků. Mezi ně patří praktické a funkční nosiče zavazadel, koše na kola, značkové doplňky a oblečení pro cyklisty, jakož i prvky, které zvyšují bezpečnost při jízdě v přeplněných ulicích.

V naší nabídce LE GRAND

Vybrali jsme různé cyklistické řady: Electric, Utility, Junior, Orginals, Dětská. Ale který z nich si vybrat? Jsme již ve spěchu, abychom se s nimi seznámili:

cross
 

Utility

SRychlý a pohodlný. Kola ze série Utility jsou navržena pro použití v městech. Díky své lehké konstrukci jsou perfektní jako rychlý, pohodlný a stylový dopravní prostředek ve městě. Nosič zavazadel integrovaný do rámu vám umožní pohodlně přenášet všechny věci, které každý obyvatel rušné metropole jednoduše ... musí mít s sebou.

cross
 

Junior

Mladistvý a pohodlný. Stylové a pohodlné jako jejich „dospělé“ verze budou hrdostí každé módní dívky a přítele, který sleduje trendy.

cross
 

Dětská

Pěkné a pěkné. Jízdní kola ze série Dětská jsou určena pro děti. Nyní i nejmladší děti mohou mít pěkné a chladné retro kolo.

To Top