Tachometry

Filter by
Zobrazení Mřížka Seznam
4 položek

Tachometry na kolo a příslušenství 

Neexistuje člověk, který by se nechtěl pochlubit počtem kilometrů ujetých během víkendové projížďky na kole. Avšak hlídání těchto kilometrů není jednoduché, ani v dnešní době smartphonů. Můžete totiž zapomenout zapnout příslušnou aplikaci a po ujetých kilometrech nebude ani stopa. Vyřešit tyto problémy dokáže - tachometr namontovaný na řídítkách jízdního kola. Díky takto jednoduchému zařízení budete vždy vědět, jak rychle se pohybujete, kolik kilometrů jste ujeli nebo kolik je hodin. A zároveň se nebudete bát, že se váš smartphone náhodou rozbije.

Některé tachometry na jízdní kola jsou tak rozbudovaná zařízení, která vám umožní mnohem víc, než jen počítat ujeté kilometry. Jsou to jakési cyklopočítače, které dokážou díky vhodnému příslušenství spočítat, jak rychle točíte pedály, sledovat tep nebo měřit výkon, který do pohonu kola vkládáte. Díky tak rozsáhlým možnostem se jedná o řešení určená spíše pro náruživé cyklisty, amatéry i profesionály, ale i běžný cyklista bude čerpat určité výhody z používání cyklopočítače.

Tachometry by měli obsahovat také důležité příslušenství jako jsou snímač kadence a tepu. Nejprve se však musíte ujistit, že váš model tyto funkce podporuje!

Tachometr s měřením tepové frekvence

Berete jízdu na kole jako „doplněk stravy“ při péči o svou postavu? Tachometr vám pomůže s měřením tepu, který vám díky speciálnímu hrudnímu pásu umožní přesně měřit počet spálených kalorií.

Tachometr s měřičem výkonu

Měřič výkonu je v současnosti nejčastější volbou pro lidi, kteří k cyklistice přistupují velmi ambiciózně. Díky němu si můžete velmi přesně spočítat, jak tvrdě na kole pracujete, s vysokou přesností vypočítat oblasti tréninku a naplánovat přípravu tréninku na konkrétní závody.

Pokud je pro vás cyklistika víc než jen obvyklé šlapání a přejíždění z bodu A do bodu B, měli byste se vybavit tachometrem a spárovat jej s měřičem výkonu. Díky tomu se váš trénink dostane na zcela novou úroveň a budete mít jistotu, že budete vždy připraveni bojovat o nejvyšší příčky.

To Top