Dětské vozíky za kolo

Filter by
Zobrazení Mřížka Seznam
2 položek

Dětské vozíky za kolo

Dětské vozíky za kolo jsou stále oblíbenějším řešením, které usnadňují cestování s dětmi. Poskytují jim dostatek prostoru na hraní a v případě potřeby i na přimhouření oček během jízdy. Jde o řešení, které poskytne dítěti velký komfort a zbaví ho nutnosti dívat se na záda rodiče během projížďky na kole. Zatímco vy budete šlapat, vaše dítě si bude užívat jízdu.

Jaký Dětský vozík za kolo vybrat

Dětské vozíky za kolo si v posledních letech získávají stále větší oblibu, ale povědomí o nich je stále poměrně nízké. Mnoho lidí si proto klade otázku, jaký dětský vozík za kolo vybrat. Tím spíš, že se výběr na trhu s každou sezónou roste.

Při výběru dětského vozíku za kolo je důležité věnovat pozornost jeho kapacitě – musíte zajistit, aby vaše dítě (nebo děti) měly dostatek prostoru pro pohodlnou cestu. Pamatujte na to, že tam nebude samotné - bude pravděpodobně obklopeno svými hračkami. Musí se zde vejít i potřebné jídlo a pití.

Věnujte proto pozornost tomu, aby dětský vozík měl funkční odpružení s tlumením nárazů. Bohužel naše silnice jsou často plné výmolů a je nutné dbát o pohodlí dítěte při cestování. Důležité je také to, že jej lze vybavit dalším příslušenstvím, jako je přídavné kolečko, které promění vozík v kočárek.

Ujistěte se také, že jeho montážní systém pasuje na vaše kolo. Některé vozíky se montují na rychloupínací zámek – pokud má vaše kolo tuhou osu, ujistěte se, že vozík má příslušné montážní adaptéry přizpůsobené tomuto systému.

To Top