Trans Hybrid Prestige 630 Wh


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRTHPR28X24M005109-9250
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

Odlište se od ostatních – luxusní elektrické kolo KROSS Trans Hybrid Prestige 630 Wh

Život je příliš krátký na to, abychom jezdili jen na obyčejných kolech. Samozřejmě na trhu jsou elektrokola, ale pořád to jsou jen obyčejná kola s elektromotorem, která slouží k podpoře jízdy. Nejen proto vznikl KROSS Trans Hybrid Prestige. Jedná se o nejmodernější cestovní kolo vybavené všemi technologiemi, které lze v jízdním kole nalézt. Elektrický motor?  Je. Elektronické přehazovačky? Jsou. Špičkové vidlice?  Samozřejmě. A to je jen začátek neuvěřitelně dlouhého seznamu špičkového příslušenství, které promění vaši jízdu v nezapomenutelný zážitek. KROSS Trans Hybrid Prestige je kolo, které navždy změní vaše cyklo výlety na kole a zajistí pohodlí, které si zasloužíte.

Prestižní komponenty na jízdní kolo

U mnoha kol lze jejich komponenty přiřadit do jedné skupiny. V případě KROSS Trans Hybrid Prestige to ale neplatí.  Navzdory tomu, že se jedná o elektrické trekingové kolo, komponenty v něm použité jej řadí o třídu výš, než jsou nejlepší kola v tomto segmentu? Proč tomu tak je?

Elektronické řazení Shimano

Elektrické přehazovačky se již nějakou dobu používají i do závodních kol, které jezdí takové slavné cyklistické závody, jako je Tour de France.  Nyní si i vy můžete vychutnat toto moderní řešení, které nabízí kolo KROSS Trans Hybrid Prestige.  Řaďte jen pomocí tlačítka. Užívejte si plynulé, sebevědomé a přesné řazení za jakýchkoliv podmínek. Bojíte se, že před odjezdem zapomenete nabít baterii? Buďte v klidu! Na jedno nabití můžete ujet až 1500 kilometrů. Tedy za předpokladu, že budete řadit každou chvilku. Pokud však budete řadit tak jako u běžných kol, bez problémů urazíte i větší vzdálenosti.

Elektrický asistenční systém Shimano STEPS E6100

Shimano STEPS E6100 neboli elektrický systém podpory, který je umístěn v KROSS Trans Hybrid Prestige, je jedním z nejpokročilejších systémů pro elektrokola na trhu. Díky němu bez jakékoliv únavy urazíte i v případě baterií s nejvyšší kapacitou až 200 kilometrů!

Elektromotor Shimano poskytuje přirozený pocit z jízdy. Díky poskytnutému intuitivnímu asistenčnímu systému bude vaše jízda plynulá a svých cílů dosáhnete vždy svěží a bez zadýchání. Systém Shimano STEPS také poskytuje plnou integraci s elektronickým řazením Shimano, takže už nemusíte myslet o převodech. Je to jako u elektromobilu, kde šlapete do pedálů a počítač za vás rozhodne, kdy zařadit daný převod. Je možné chtít od kola ještě víc? Počítač udělá vše za vás a vy si tak můžete užívat jízdy plnými doušky!

Dalším důležitým prvkem kola je velký a čitelný displej, který vám umožní vidět všechny důležité informace. Stav baterie, zvolený asistenční režim, průměrná rychlost nebo ujetá vzdálenost jsou jen některé z mnoha informací, které lze na tomto displeji vidět.

KROSS Trans Hybrid Prestige je vybaven baterií s kapacitou 630 Wh.  Díky této kapacitě bude možné v závislosti na zvoleném asistenčním režimu ujet na jedno nabití dokonce až 180 kilometrů!

Prvotřídní komponenty

KROSS Trans Hybrid Prestige není jen kolo s hrstkou moderních komponentů typu Shimano Di2 nebo Shimano STEPS E6100.

Je to také kolo s mnoha dalšími prvky, které zajistí pohodlnou, rychlou a bezpečnou jízdu za jakýchkoliv podmínek.

O brzdění za jakýchkoliv podmínek se starají brzdy Shimano XT M8100, které poskytují velmi vysokou brzdnou sílu a široký rozsah její modulace. Právě tyto brzdy si cyklisté nejčastěji vybírají. Dokonce i při závodech horských kol si tyto brzdy volbou číslo jedna pro všechny amatérské cyklisty.

Kolo je vybaveno vzduchovými odpruženými vidlicemi SR Suntour Mobie 25. Tyto vidlice jsou mnohem lehčí než mnoho jiných odpružených vidlic, které lze u trekingových kol najít. Vidlice se dají rovněž přizpůsobit přesně váze uživatele a poskytují tak mnohem větší komfort při jízdě ve srovnání s konkurenčními řešeními. O pohodlí se starají i pláště značky Vredestein o šířce 47 milimetrů. Jde o nizozemskou značku, která vyrábí pneumatiky pro automobily již více než 100 let a v poslední době jsou její technologie dostupné i cyklistům. Tyto pneuamtiky zajišťují nízký valivý odpor a pyšní se skvělou přilnavostí za jakýchkoliv podmínek.

Důležitým prvkem KROSS Trans Hybrid Prestige je také sedlo Selle Royal, které bylo speciálně navrženo pro potřeby lidí používajících elektrokola. Celek doplňuje kvalitní nosič na kola a integrované osvětlení, které vám pomůže při jízdě po setmění.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICE SUNTOUR MOBIE25-AIR-LOR-DS.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO XT DI2 RD-M8050-GS
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO DEORE XT M8050-R DI2
KLIKY SHIMANO DEORE XT FC-E8000
GRIPY VELO
ZADNÍ BRZDY SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO DEORE XT M8100
PŘEDNÍ NÁBOJ SHIMANO HB-M8010
PŘEDSTAVEC ALUMINIUM 110
PLÁŠTĚ VREDESTEIN PERFECT TOUR 47-622
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM
ŘETĚZ SHIMANO CN-E8000
RÁFKY RYDE ANDRA 321
ZADNÍ NÁBOJ SHIMANO XT FH-M8000
SEDLO SELLE ROYAL E-ZONE MODERATE
PŘEDNÍ BRZDY SHIMANO DEORE XT M8100
BRZDOVÉ KOTOUČE SHIMANO XT MT800-S (160 MM)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FSA ORBIT C-40-ACB TAPERED
PŘEVODNÍKY 38T/170MM
POČET PŘEVODŮ 11
MOTOR SHIMANO E6110
TYP BATERIE SIMPLO 630 WH
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-42T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO SLX CS-M7000
DISPLEJ SHIMANO SC-E6100C
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCE 2022
Pohlaví Muž
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Trans Hybrid Předchozí Trans Hybrid
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníTrans Hybrid Prestige 630 Wh
To Top