ESKER 7.0


As low as 60 990,00 Kč
Posledních %1
SKU
KREK7Z28X19M002731-9578
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS ESKER 7.0

V naší nabídce gravelových kol jste již mohli setkat s hliníkovou konstrukcí nebo z konstrukcí z oceli určené pro milovníky klasických kol. Je však načase, abyste se seznámili s novým členem rodiny Eskerů. KROSS Esker 7.0 je gravel kolo, které je kompletně celé z karbonu.  Díky tomu jsme mohli vytvořit kolo, díky kterému můžete jezdit na krátké nebo dlouhé výlety.  KROSS Esker 7.0 vám umožní zažít kouzlo projížděk po lese, při kterých oceníte skvělé tlumení vibrací. Samozřejmě díky karbonovému rámu. Cyklistická romantika je teď velice snadná a okouzlující.

Expediční kolo poháněné Shimano GRX

Při vytváření nového člena rodiny řady Esker jsme se zaměřili na příslušenství Shimano GRX, které je nyní vyrobeno s myšlenkou o gravelových kolech. Díky tomu, můžete jet bez problémů po hladkém asfaltu nebo hrbolatých lesních stezkách a nemusíte se bát, že vás bude vyrušovat zvuk řetězu narážejícího na řetězové vzpěry zadního trojúhelníku.  A to díky speciální konstrukci přehazovačky Shimano GRX RX812 vybavené kladkou pro zajištění optimálního napnutí řetězu.

Díky jednořadové klice a kazetě je 11rychlostní pohon velice snadná na údržbu. Nemusíte se tak bát křížení řetězu nebo problémů s předními přehazovačkami. Hydraulické kotoučové brzdy řady Shimano GRX poskytují přesnou modulaci brzdného tlaku. Díky zcela přepracovaným a v porovnání do silničních brzdových páček mnohem snadnějšímu ovládání páček a přehazovaček umožňuje jezdit i v technicky náročném terénu.  Kola v KROSS Esker 7.0 jsou opatřena kvalitními ráfky DT SWISS G540 s vnitřní šířkou 24 mm.  Tyto kola se vyznačují vysokou odolností proti poškození a nízkou hmotností.  V kombinaci s bezdušovými plášti Schwalbe G-One Allround, o šířce 40 mm tvoří perfektní komplet pro jízdu za jakýchkoliv podmínek. O pohodlí se stará sedlo Fizik Alpaca Terra vytvořené speciálně pro gravelová kola

Kouzlo karbonu

KROSS Esker 7.0 není první karbonové kolo, které jsme vyrobili.  S tímto materiálem totiž pracujeme již řadu let. Díky tomu přesně víme, jak uspořádat jednotlivé vrstvy uhlíkových vláken tak, abychom získali pevný rám, který tlumí vibrace a je odolný proti poškození. Nejen proto jsme k jeho výrobě použili karbon T784, který vznikl spojením tří různých vláken. Jízda tak bude mnohem příjemnější. Rám a vidlice jsou připraveny pro montáž kotoučových brzd, což zlepšuje celkovou estetiku kola.  Nejednoho cyklistu potěší také lanka ukrytá v rámu. Díky tomu bude údržba mnohem snadnější. Celkový design doplňuje mimořádně krásný fialovo-stříbrný lesklý nástřik.

Více informací
Materiál rámu CARBON T784
VIDLICE CARBON
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO GRX RX812
Přehazovačky SHIMANO GRX RX600
Kliky SHIMANO GRX RX600
GRIPY FIZIK TERRA MICROTEX
ZADNÍ BRZDY SHIMANO GRX RX400
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO GRX RX600
Přední náboj SHIMANO RS470 12x100
Středová složení SHIMANO BSA BB-RS500
Představec ALUMINIUM
Řídítka ALUMINIUM
Řetěz SHIMANO HG601
Sedlo FIZIK TERRA ARGO
PŘEDNÍ BRZDY SHIMANO GRX RX400
BRZDOVÉ KOTOUČE SHIMANO RT30 (160)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FSA NO.42/ACB 1-1/8"
Převodníky 40T
Počet převodů 11
Rozsah kazety / volnoběžky 11-42T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO SLX M7000
Kolekce 2023
Pohlaví Unisex
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
ESKER 2.0 Předchozí ESKER 2.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníESKER 7.0
To Top