MINI 3.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRMN3Z16X10W003024-9382
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS MINI 3.0

Dětské kolo by mělo dítěti poskytnout spoustu zábavy a umožnit mu poznávat svět ze zcela nové perspektivy. Tento cíl byl naším hlavním principem při navrhování KROSS Mini 3.0. Kolo s 16palcovými koly, které ve vašem dítěti nejen probudí zvědavost na svět, ale také v něm vzbudí lásku k fyzické aktivitě a pohybu. Vysoce kvalitní komponenty šité na míru dětským potřebám, spousta zábavy a bezproblémová instalace dalšího příslušenství - to je KROSS Mini 3.0

Dětské kolo KROSS Mini 3.0 jsme optimalizovali pro malé cyklisty. Proto jsme jej vybavili jednořadým pohonem. Díky tomu se dítě nemusí starat o obsluhu řazení a může se soustředit na to, co je v danou chvíli nejdůležitější. Takže šlapat a užívat si jízdu. Kolo jsme vybavili V-brake brzdou ovládanou brzdovou rukojetí umístěnou na řídítkách. Toto řešení umožní dítěti naučit se používat brzdu pomocí speciální páky, což v budoucnu usnadní používání jiných mechanismů tohoto typu.

Dětské kolo KROSS Mini 3.0 má také 16palcová kola obutá do pneumatik o šířce 1,95 palce. Usnadňují překonávání například obrubníků a také poskytují velmi vysokou přilnavost za všech podmínek. Díky vhodné šířce pneumatik již nebude problém s vaším dítětem ani výlet po lesních cestách! Kolo je také vybaveno komponenty přizpůsobenými výšce dítěte. Speciální sedlo mu poskytne pohodlí při dlouhých i malých výletech a speciálně navržené rukojeti řídítek ochrání vaše ruce před oděrkami.

Dětské kolo KROSS Mini 3.0 je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, díky čemuž je odolné proti poškození. Použití oceli také snižuje vibrace přenášené do dětských rukou při jízdě na netěsném povrchu. Kolo je přizpůsobeno i montáži řady doplňků, jako jsou postranní kolečka nebo Newbie tlačná tyč, která podpoří proces učení.

Více informací
MATERIÁL RÁMU OCEL
VIDLICE STEEL
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
KLIKY Ocel
BRZDOVÉ PÁKY Plast
PŘEDNÍ NÁBOJ Ocel
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ Ocel
PŘEDSTAVEC OCEL
PLÁŠTĚ 16"x1.95"
ŘÍDÍTKA OCEL
ŘETĚZ 1/2"x1/8"
RÁFKY ALLOY
ZADNÍ NÁBOJ Ocel
PŘEDNÍ BRZDY V-BRAKE
HLAVOVÉ SLOŽENÍ Ocel
PŘEVODNÍKY 32T/102MM
POČET PŘEVODŮ 1
SEDLOVKA STAL
KOLEKCE 2021
Pohlaví Holka
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníMINI 3.0
To Top