Lille 3


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
LGLIZ326X15W001381-9531
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

Lille 3

To, co na lidi ve francouzském městě Lille vždy zapůsobí, je jeho mimořádná architektura a umění.  Proto, inspirováni tímto kdysi průmyslovým městem a nyní městem tonoucím v zeleni, jsme vytvořili Le Grand Lille 3.  Toto jedinečné městské kolo není jen způsob možností, jak se dostat do práce nebo na místo setkání s příbuznými a přáteli.  Je to skvělý způsob skvělá příležitost, jak se vzdát auta a častého stání v nekonečných městských zácpách.  A mimochodem, dokonalý způsob, jak se umět postarat o nezatěžovat naši planetu.

Vyrobeno pro jízdu po městě

Le Grand Lille 3 má hliníkový rám a ocelové vidlice. Díky této kombinaci je kolo lehčí a lépe tlumí vibrace i při jízdě po nejhorších horších površích. Zadní přehazovačka Shimano Nexus má 3 převody a umožní vám přizpůsobit převody aktuálnímu stavu terénu. Městské kolo Le Grand Lille 3 má dvě brzdy V-brake, které zaručí bezpečné brzdění skutečně za jakýchkoliv podmínek. Jízda ve vzpřímené poloze vám usnadní, kryt řetězu nebo dva kompletní blatníky vám zase zachrání oblečení před zničením. 26palcová kola vám zase pomohu překonat překážky typu obrubník. S širokými pneumatikami zase získáte stabilitu během jízdy.

Praktické vybavení

LeGrand Lille 3 je vybaven zadním nosičem pro jednodušší převoz dodatečných zavazadel a také stojánkem, s kterým můžete nechat kolo v klidu stát a sami si vypít dobrou kávu v kavárně. Součástí je i ocelový košík, v kterém můžete vozit kabelku a madla řídítek vyrobených z eko-kůže pro lepší držení řídítek.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICE STEEL
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO NEXUS
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO NEXUS
KLIKY CYCLONE
GRIPY SYNTHETIC LEATHER
ZADNÍ BRZDY V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁKY ALUMINIUM
PŘEDNÍ NÁBOJ ALUMINIUM
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PŘEDSTAVEC ALUMINIUM
PLÁŠTĚ 26"x1,75"
ŘÍDÍTKA OCEL
ŘETĚZ 1/2"x1/8"
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ SHIMANO NEXUS NEXUS SG-3R40
SEDLO VELO VL-6049
PŘEDNÍ BRZDY V-BRAKE
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H815 O1-1/8"
PŘEVODNÍKY 38T/170MM
POČET PŘEVODŮ 3
KOLEKCE 2022
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Lille 3 Předchozí Lille 3
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníLille 3
To Top