LEVEL MINI 2.0 SR


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRLVM220X11M003982-9261
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS LEVEL MINI 2.0 SR

Cyklistika je úžasný sport, bez ohledu na to, na jaké úrovni se provozuje.  Nejnapínavější se samozřejmě mohou zdát závody světového poháru, kde soutěží nejlepší cyklisté z celého světa.  Pro nás jsou však stejně vzrušující, ne-li ještě více, první krůčky těch nejmenších cyklistů, kteří závodí na horských kolech. Nejen proto jsme vytvořili KROSS Level Mini 2.0 SR - výkonné horské kolo pro děti. Duši sportovce můžete ve svém dítěti probudit již dnes.

XC kolo pro nejmenší

KROSS Level Mini 2.0 SR je horské kolo pro mladé cyklisty, kteří dělají své první krůčky v soutěžních disciplínách. Pro snazší překonávání prudkých stoupání je „Levela“ osazena kvalitní zadní přehazovačkou Sunrace RDM36, která nabízí šest převodů. Díky širokému rozsahu volnoběhu je možné bez problémů překonat jakýkoli terén.  Nejen proto je KROSS Level Mini 2.0 SR vybaven volnoběhem Sunrace MFM2A s rozsahem 14-28 zubů.  Pro plnou kontrolu nad kolem v jakémkoli terénu jsme jej vybavili vysoce kvalitními brzdami V-brake a brzdovými páčkami, které jsou přizpůsobené dětským rukám.  Díky tomu se vaše dítě vyhne nepřirozenému natahování rukou, jen aby mohlo dosáhnout na brzdy.  Toto řešení zlepší přístup dětí a pohodlí během jízdy na kole.

Pro co maximální pohodlí dítěte je kolo KROSS Level Mini 2.0 SR vybaveno kvalitním sedlem Velo VL-5093 a gripy Herrmans, které zabrání únavě rukou při jízdě po lesních cestách.  Pro ještě lepší zážitek zážitek z jízdy, jsme kolo vybavili 20palcovými ráfky s 1,9 palcovými plášti Mitas Scylla. Tyto pneumatiky poskytnou vynikající přilnavost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Technologie podporující vývoj dítěte

KROSS Level Mini 2.0 SR byl navržen s myslí o dětech, které chtějí začít své dobrodružství na horském kole. Nejen proto jsou rám i vidlice vyrobeny z kvalitního hliníku.  Díky tomu je kolo nejen velice lehké, ale také extrémně výdržné. Kolo je vybaveno odpruženými vidlicemi se zdvihem 40 milimetrů, které umožní vašemu dítěti po cestě překonávat nejrůznější překážky. Speciální lak se bude vašemu dítěti dozajista líbit.  Černo-limetkovo-stříbrný lak je vysoce odolný proti poškrábání a díky vysoce lesklé povrchové úpravě poskytuje jedinečný estetický zážitek.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICE KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SUNRACE RDM36
PŘEHAZOVAČKY SUNRACE DLM33
KLIKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÍ BRZDY V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁKY ALHONGA
PŘEDNÍ NÁBOJ GL-B01F
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PŘEDSTAVEC OCEL 60MM/25,4
PLÁŠTĚ 20"x1,95"
ŘETĚZ YBN S20
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ GL-B01R
SEDLO KROSS
PŘEDNÍ BRZDY V-BRAKE
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H803 1-1/8"
PŘEVODNÍKY 32T/127MM
POČET PŘEVODŮ 6
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 14-28T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SUNRACE MFM2A.6D
ZDVIH VIDLICE 40mm
SEDLOVKA SP-200 27,2X250
KOLEKCE 2021
Gripy HERRMANS
Pohlaví Kluk
Úhel sedlové trubky 72
Úhel hlavové trubky 70
Efektivní délka horní trubky 440
Délka řetězových vzpěr 350
Délka sedlové trubky 273
Délka hlavové trubky 120
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
LEA MINI 1.0 SR Předchozí LEA MINI 1.0 SR
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníLEVEL MINI 2.0 SR
To Top