LEVEL 3.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRLV3Z29X16M002894-9016
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS LEVEL 3.0

KROSS Level 3.0 je symbolem univerzálnosti. Horské kolo, které bude fungovat stejně dobře ve městě jak i v terénu. Není omezeno jedním rozměrem kol, umožňuj totiž využívat široký sortiment vypříslušenství, jako třeba nosič, blatníky nebo stojan. Kolo jsme vybavili odpruženými vidlicemi a rám je vyroben z aluminium lite. A to je výčet jen několika technologií, které tento model nabízí.

KROSS Level 3.0 je pokračováním myšlenky, která nás inspirovala při navrhování předchozích generací tohoto kola. Není to jen nově nalakovaný rám - přidali jsme mnoho drobných detailů, které přinesou spoustu radosti a pohodlí z jízdy.

Opravdový kombajn

Kolo KROSS Level 3.0 si poradí za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. To se nám podařilo především díky geometrii kola, která neklade důraz na sportovní a agresivní pozici. Umožní Vám uvolnit předloktí a lépe tak sledovat cestu před sebou. Jednotlivé velikosti rámů KROSS Level 3.0 umožňují použít 27,5 nebo 29 palcová kola. Díky tomu, každá z velikostí nabízí vhodné podmínky pro jízdu bez ohledu na výšku cyklisty. Kolo obsahuje také osvědčené komponenty od japonských společností Shimano a Suntour. Do modelu KROSS Level 3.0 jsme nainstalovali pohon 2x9 umožňující pohodlnou jízdu v terénu i ve městě. Díky přehazovačce Shimano Deore M592 a přehazovačce Shimano Altus M2020, máte k dispozici 18 převodů, které vám umožní pohodlně překonat každý kopec a rozvinout vysokou rychlost při jízdě na rovných úsecích.

Hliníkový rám a odpružená vidlice

Pro vytvoření rámu jsme použili hliník aluminium lite. Jedná se o vylepšenou slitinu hliníku 6061, což je kompromis mezi vysokou pevností rámu a jeho nízkou hmotností. Vyznačuje se vysokou odolností vůči vnějším podmínkám, zlomení a nárazům. Aby byla zajištěna co možná nejnižší hmotnost, jsou vybrané prvky rámu vyrobeny z tepaného kovu. Kabely jsou vedeny vnitřní částí rámu, díky čemuž rám kola vypadá elegantně. Vnitřní vedení kabelů také usnadňuje údržbu kola a minimalizuje riziko zachycení kabelu o různé překážky. Kolo KROSS Level 3.0 je také vybaveno hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano. Díky nim je modulace brzdné síly mnohem jednodušší než u klasických brzd typu v-brake. V kole byly rovněž namontovány odpružené vidlice SR Suntour XCM RL se zdvihem 100 milimetrů usnadňující jízdu na nerovném terénu a překonávání městských cyklistických tras. Kromě toho je na řídítkách umístěna páčka pro zamykání vidlice, která umožňuje zablokování obou tlumičů nárazů a tím účinně pomáhá například při šlapání na rovných částech trasy nebo při sjíždění. Pro zajištění vysoké trakce na lesních cestách, jsme kola vybavily plášti Schwalbe Smart Sam, které jsou přizpůsobeny velikosti ráfku. Ostatní díly značky KROSS jsou také vysoce kvalitní a k tomu je zde sedlo renomované italské značky Selle Royal.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICE SR SUNTOUR XCM RL
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO DEORE M592
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO SL-M3100
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO ALTUS M2020
KLIKY SHIMANO MT101
GRIPY KROSS SCALE
ZADNÍ BRZDY JAK-Y2 NUTT
BRZDOVÉ PÁKY JAK-Y2 NUTT
PŘEDNÍ NÁBOJ MT200
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PLÁŠTĚ SCHWALBE SMART SAM 29x2.25
ŘETĚZ SHIMANO HG53
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ MT200-B
SEDLO SELLE ROYAL
PŘEDNÍ BRZDY JAK-Y2 NUTT
BRZDOVÉ KOTOUČE SHIMANO (160)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H816 O1-1/8"
PŘEVODNÍKY 36-22T/175MM
POČET PŘEVODŮ 18
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-36T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO HG201
ZDVIH VIDLICE 100mm
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X350
KOLEKCE 2021
Pohlaví Unisex
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
LEVEL 3.0 Předchozí LEVEL 3.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníLEVEL 3.0
To Top