LEA 8.0 SR


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRLE8Z27X16W003435-9324
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS LEA 8.0 SR

KROSS LEA 8.0 SR je náš nejvyšší model kola vytvořený speciálně pro ženy.  Toto horské kolo je to nejlepší co jsme schopni nabídnout. Vysoce kvalitní vybavení osvědčené značky a přizpůsobená geometrie pro ženskou postavu. Díky tomu bude vaše jízda rychlá a pohodlná i při těch nejdelších cestách.

KROSS Lea 8.0 SR v roce 2022 je pokračováním myšlenky, která nás inspirovala při navrhování předchozích generací tohoto kola. Není to jen nově nalakovaný rám - přidali jsme mnoho drobných detailů, které přinesou spoustu radosti a pohodlí z jízdy.

Vybavení

KROSS Lea 8.0 SR má kvalitní příslušenství od renomovaných výrobců. O příjemnou a rychlou změnu převodů se starají přední a zadní přehazovačky Sunrace. Díky třířadému ozubenému kolu a sedmistupňové kazetě jsme byly schopni vybavit kolo 27rychlostními převody, což se vám bude hodit v každém terénu, do kterého se s kolem vydáte. Tlumič Suntour XCR 32 RLR ir je skvělou volbou pro každého cyklistu, který si chce vyzkoušet trochu jiné prostředí než jen cyklistickou stezku.  Díky vzduchové pružině je tento tlumič zárukou nezapomenutelné a pohodlné jízdy.  Na řídítkách je umístěna páčka pro zamykání vidlice, která umožňuje blokování tlumiče nárazů.  Díky ní to budete vy, kdo bude rozhodovat o tom, jak se kolo bude chovat. Jako třešničku na dortu jsme připravili hydraulické kotoučové brzdy JAK-Y2, díky kterým budete brzdit rychle a účinně i při vyšších rychlostech.  Konečně tak pochopíte, že dvě kola se mohou stát Vaší novou vášní.

Klíčem je správné dopasování

Rám KROSS Lea 8.0 SR je vyroben z hliníku performance. Aluminium performance je speciální slitina hliníku 6061, díky níž je kolo pevné a odolné proti zlomení. Zároveň se jedná o velice lehký materiál, který může svými vlastnostmi překvapit mnoho cyklistů. KROSS Lea 8.0 SR je MTB kolo do lehkého terénu. U tohoto kola byla použita geometrie vhodná především pro ženy, což usnadňuje nasedání a sesedání z kola. Kolo je vhodné rovněž pro lidi s menším vzrůstem. Rám je lakovaný práškovou technologií, což se promítá do životnosti nátěru a jeho odolnosti proti mechanickému poškození.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICE SR SUNTOUR XCR 32 RLR AIR
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU mat
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SUNRACE RDM91 LD
PŘEHAZOVAČKY SUNRACE DLM933
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SUNRACE FDM920
KLIKY SUNTOUR XCM
GRIPY KROSS HANDY
ZADNÍ BRZDY JAK Y-2
BRZDOVÉ PÁKY JAK Y-2
PŘEDNÍ NÁBOJ GL-B43F-DS
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PLÁŠTĚ MITAS OCELOT V85 29X2.1
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM 680 MM 31.8
ŘETĚZ SHIMANO HG53
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ GL-B43R-DS
SEDLO KROSS
PŘEDNÍ BRZDY JAK Y-2
BRZDOVÉ KOTOUČE DISC (160MM)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H863 O1-1/8"
PŘEVODNÍKY 40T-30T-22T/175MM
POČET PŘEVODŮ 27
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-34T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SUNRACE CSM90
ZDVIH VIDLICE 100mm
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X300
KOLEKCE 2021
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
LEA 2.0 SR Předchozí LEA 2.0 SR
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníLEA 8.0 SR
To Top