Hexagon JR 1.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRHEJ124X12M003552-9477
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS HEXAGON JR 1.0

Na základě modelu KROSS Hexagon pro "dospělé" jsme vytvořili KROSS Hexagon Junior 1.0 pro děti. Jedná se o dětské horské kolo, které bude ideální jak pro dojíždění do školy, tak při rodinných víkendových výletech mimo město.  KROSS Hexagon JR 1.0 SR je plné technických vychytávek pro dospělé, které jsou uzavřené v menším rámu přizpůsobeném výšce dětí.

KROSS Evado 6.0 ve verzi pro rok 2022 prošel drobnými změnami, díky nimž je ještě univerzálnější. V letošním roce je pohon tvořen vysoce kvalitními komponenty značky Shimano, které umožní vašemu dítěti jezdit v pohodlí za jakýchkoliv podmínek. Bylo zde učinění také několik menších úprav v konstrukci rámu, které jsou na první pohled zdánlivě neviditelné, ale výrazně zlepšující komfort při jízdě.

Vybavení přizpůsobené potřebám dětí

Vybavení KROSS HEXAGON JUNIOR 1.0 vychází z konceptu pohonu 1x8. Pro vytvoření takového pohonu jsme použili vysoce kvalitní komponenty značky Shimano. To nám umožnilo vytvořit pohon s osmistupňovou kazetou ovládanou zadní přehazovačkou SHIMANO TOURNEY TX800. Takto navržený pohon umožní dítěti pohodlnou jízdu v jakémkoli terénu. Řadící páčky SHIMANO ALTUS M315 jsou přizpůsobeny dětským dlaním a umožňují snadné ovládání.  Pro zvýšení pohodlí při cestování zde byly použity odpružené vidlice s 50 mm zdvihem. Byla vyvinuty speciálně pro účely tohoto kola.  KROSS Hexagon Junior 1.0 má 24palcová kola s vysoce kvalitními plášti Mitas Scylla V75 o šířce 1,9 ", které zajistí předvídatelné chování kola jak ve městě, tak i v terénu.  O bezpečné brzdění a bezporuchový provoz se rovněž postarají brzdy typu v-brake.

Technologie pro každodenní zábavu.

Rám KROSS Hexagon Junior 1.0 je vyroben z kvalitního hliníku (aluminium performance) Slitina Aluminium Performance 6061 se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti zlomení, a navíc lehkostí typickou pro hliník. Díky speciální slitině hliníku 6061 je kolo pevné a odolné. Zároveň se jedná o velice lehký materiál, který může svými vlastnostmi překvapit mnoho cyklistů. Pro snadnější nasedání a sesedání z kola jsme navrhli snížený horní rám.  Rám je lakovaný práškovou technologií, což se promítá do životnosti nátěru a jeho odolnosti proti mechanickému poškození.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICE KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TX800
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO ALTUS M315
KLIKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÍ BRZDY V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁKY ALHONGA
PŘEDNÍ NÁBOJ GL-B01F-QR
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PŘEDSTAVEC ALUMINIUM 75MM
PLÁŠTĚ 24"x1,95"
ŘÍDÍTKA STEEL 560MM
ŘETĚZ YBN S8
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ GL-B01R-QR
SEDLO KROSS
PŘEDNÍ BRZDY V-BRAKE
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H801S 1-1/8"
PŘEVODNÍKY 32T/152MM
POČET PŘEVODŮ 8
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 13-28T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA FW-8I
ZDVIH VIDLICE 50mm
SEDLOVKA SP-200 27,2X300
KOLEKCE 2022
Pohlaví Kluk
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Hexagon JR 1.0 Předchozí Hexagon JR 1.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníHexagon JR 1.0
To Top