Hexagon 1.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRHE1Z26X14M004046-9453
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS HEXAGON 1.0

Každý z nás chce někdy opustit město a odpočinout si v lese mimo civilizaci.  Nebo zanechat všeho a jet do hor.  V takových situacích nás kolo jednoduše musí podporovat.  KROSS Hexagon 1.0. byl vytvořen pro každého, kdo oceňuje univerzálnost za rozumnou cenu.  Jedná se o levnější městské kolo s možností instalace širších terénních pneumatik.  Pohodlná geometrie rámu umožňuje zaujmout uvolněnou polohu v sedle.

KROSS Hexagon 1.0 v roce 2022 je pokračováním myšlenky, která nás inspirovala při navrhování předchozích generací tohoto kola.  Není to jen nově nalakovaný rám - přidali jsme mnoho drobných detailů, které přinesou spoustu radosti a pohodlí z jízdy.

Pro příjemnou projížďku krajinou

KROSS Hexagon 1.0 je osvědčené vybavení Shimano, který vám poskytuje 21 převodů.  Údržba tohoto modelu je extrémně snadná a levná.  Brzdy v-brake jsou zodpovědné za bezpečné brzdění, zaručují dostatečně velkou brzdnou sílu, která vás bezpečně zastaví za všech podmínek.  Nabízené rekreační horské kolo má také odpruženou vidlici, která usnadňuje jízdu na nerovném terénu a překonávání menších terénních překážek, které vám mohou stát v cestě.  KROSS Hexagon 1.0 je také důkaz, že 26 palcová kola si stále dobře vedou a hodí se do moderního světa, kterému dominují dvacetidevítitpalcová kola.  Jsou vybaveny 2,1 palcovými plášti Wanda.  Taková šířka pláště Vám dovolí jízdu lesem a nezpomalí vás ani na městském asfaltu.

Technologie zaručující hladkou jízdu

Rám KROSS Hexagon 1.0 je vyroben z hliníku performance. Tato speciální hliníková slitina 6061 poskytuje pevnost a odolnost proti přetížení a zlomení kola. Zároveň se jedná o velice lehký materiál, který může svými vlastnostmi překvapit mnoho cyklistů. Rám je lakovaný práškovou technologií, což se promítá do životnosti nátěru a jeho odolnosti proti mechanickému poškození.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICE KROSS
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TX800
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO RS36 REVOSHIFT
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TZ500
KLIKY WHEEL TOP
GRIPY HERRMANS
ZADNÍ BRZDY V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁKY ALHONGA
PŘEDNÍ NÁBOJ GL-B01F-QR
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PLÁŠTĚ WANDA 26X2.1
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM 660 MM 31.8
ŘETĚZ YBN S50
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ GL-B01R
SEDLO KROSS
PŘEDNÍ BRZDY V-BRAKE
HLAVOVÉ SLOŽENÍ 1-1/8"
PŘEVODNÍKY 42T-34T-24T/170MM
POČET PŘEVODŮ 21
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 14-28T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO MF TZ500
SEDLOVKA ALUMINIUM 27,2X350
KOLEKCE 2022
Gripy HERRMANS
Pohlaví Muž
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
HEXAGON 5.0 Předchozí HEXAGON 5.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníHexagon 1.0
To Top