Evado Hybrid 1.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KREH1Z28X17W004239-9140
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS EVADO HYBRID 1.0

Toto elektrokolo vzniklo jako odpověď na odvěkou otázku – jak zrychlit cestování během jízdy po městě?  A rovněž jak dojet ještě dál než před tím. Kolo s elektrickým motorem vám v tom rozhodně pomůže – dokáže prodloužit vzdálenost víkendových výletů a osvobodit se od městských dopravních prostředků.  Elektrické horské kolo KROSS Evado Hybrid 1.0 se stane vaším společníkem na každé, i té nejdelší cestě.

Dokonalá kombinace elektromotoru a tradičních dílů

Elektrokolo KROSS Evado Hybrid 1.0 je perfektní kombinací moderního elektropohonu Bafang a příslušenství Shimano.  Elektromotor nabízí maximální výkon až 250 W, který vám pomůže se zdoláním i těch nejtěžších stoupání a na rovince snadno dosáhnete tak rychlosti klidně i 25 km/h. Na řídítkách je namontován displej Bafang, který vás bude informovat o stavu baterie a systému pro podporu řízení.

Kolo je vybaveno až 27 převody, takže má každý uživatel opravdu široké možnosti vybrat si ten správný převod. Za změnu převodů odpovídá zadní přehazovačka Shimano Acera T3000, která pracuje současně s přední přehazovačkou Shimano Altus M370.  Společně s řadícími páčkami Shimano Alivio M3100 pro změnu rychlostí pak zajišťují vysokou přesnost a rychlost přechodu mezi jednotlivými ozubenými koly. KROSS Evado Hybrid má také hydraulické kotoučové brzdy, které nabízejí vysoký brzdný tlak. Poskytují také širokou škálu modulace.  V kombinaci s brzdovými kotouči o průměru 160 mm zastaví kolo bez problémů i bez ohledu na aktuální stav vozovky. O odpružení se stará kvalitní vidlice SR Suntour NEX HLO se zdvihem 63 mm.  Díky zámku umístěném na korunce vidlice budete mít vždy plnou kontrolu nad jízdou.  Už nikdy nepocítíte ztrátu výkonu neustálým ohýbáním vidlice.  KROSS Evado Hybrid 1.0 má také 28palcová kola s pneumatikami Mitas Gripper V84 o šířce 42 mm, které zajišťují plnou trakci za všech podmínek.

Srdcem kola je rám

Elektrokolo KROSS Evado Hybrid 1.0 má vysoce kvalitní rám vyrobený z lehkého hliníku Upravená hliníková slitina 6061 je dokonalým kompromisem mezi vysokou tuhostí a nízkou hmotností.  Vyznačuje se vysokou odolností vůči vnějším podmínkám, nárazům a poškození.  Díky speciální úpravě a také hydroformovanému rámu je extrémně lehký, odolný proti přetížení a také proti poškození. Rám má také speciálně předpřipravené otvory pro vnitřní vedení kabelů.  Díky tomu má velice malé rozměry a snadno se udržuje.

 

Pozor: Z důvodu činnosti elektrických součástek jízdního kola, může při použití bezdrátového tachometru namontovaného na elektrokole, dojít k narušení některých funkcí tachometru.  Pro elektrokolo vám doporučujeme zakoupit kabelový tachometr.

 

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICE SR SUNTOUR NEX HLO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO ACERA T3000
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO ALIVIO M3100
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO ALTUS M370
KLIKY SHIMANO ACERA T3010
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÍ BRZDY JAK-Y2 NUTT
BRZDOVÉ PÁKY JAK-Y2 NUTT
PŘEDNÍ NÁBOJ GL-B43F-DS
PŘEDSTAVEC ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
PLÁŠTĚ 700X38C
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM 620 MM 31.8
ŘETĚZ SHIMANO HG53
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ BAFANG G120.250.DC
SEDLO SELLE ROYAL
PŘEDNÍ BRZDY JAK-Y2 NUTT
BRZDOVÉ KOTOUČE DISC (160)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H816 O1-1/8"
POČET PŘEVODŮ 27
TYP BATERIE PHYLION SF-06S
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-32T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO HG200
DISPLEJ BAFANG HMI DP E12.UART
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCE 2022
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
EVADO 4.0 Předchozí EVADO 4.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníEvado Hybrid 1.0
To Top