Evado 4.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KREV4Z28X17W003614-9274
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS EVADO 4.0

Někdy chceme ale od kola trochu víc. Když dospějeme k tomuto závěru z čistajasna se objevuje... celé v bílém. No, možná ne v tomto případě. Ale i tak je náš KROSS Evado 4  skvělou volbou pro každého, kdo se nechce během lesních výprav omezovat výběrem cyklistické stezky a pevným povrchem. KROSS Evado 4 vás dopraví všude, kam silniční kolo nemůže. A usnadní jízdu i tam, kde horské kole není příliš vhodným řešením.

KROSS Evado 4.0 je velmi kvalitní kolo za přijatelnou cenu. Abyste měli ještě větší radost z jízdy, vybavili jsme kolo novými komponenty a dvěma typy lakovaných rámů - matným a lesklým, které se vám budou určitě líbit.

Vybavení

KROSS Evado 4.0 přirozeným následovníkem předchozího modelu.  I přes některé podobnosti je rozdíl vidět už na první pohled. KROSS Evado 4.0 je vybaveno příslušenstvím Shimano a zadní přehazovačkou Acera M360. Tato konstrukce nám umožnila získat 24 rychlostních převodů, které pomohou každému cyklistovi překonat výzvy, jaké může představovat náročný terén. Největší předností jsou však mechanické kotoučové brzdy, které vám umožňují rychle a efektivně zabrzdit za všech podmínek a zároveň se snadno udržují. Toto konstrukční řešení poskytuje mnohem spolehlivější brzdění než klasický způsob, který využívá v-brake brzdy. Kross Evado 4.0. Je vybaven odpružené vidlice SR Suntour NEX s 63 milimetrovým zdvihem. Díky tomu se do cíle dostanete snadno a nemusíte se bát, že se vám něco stane, když pojedete po dlažebkách nebo obrubníku. V lese budete moci bez váhání jezdit v terénu a nebudete mít problém s překonáním kamenů a kořenů, které vám budou stát v cestě. Kolo má 28palcové kola a 42 mm pláště Mitas Griper V84 se speciálním reflexním pruhem pro zvýšení bezpečnosti po setmění. Pláště poskytují vysokou trakci bez ohledu na podmínky, ve kterých jezdíte.

Technologie pro náročné zákazníky

KROSS Evado 4.0 je vyroben z technologicky vyspělejší hliníkové slitiny - aluminium lite. Díky stínování všech rámových trubek jsme dokázali udržet pevnost konstrukce a zároveň snížit hmotnost. Je to také hydroformovaní rámu, díky kterému se nám podařilo získat estetické, jedinečné tvary jednotlivých trubek. Rám je lakovaný práškovou technologií, což se promítá do životnosti nátěru a jeho odolnosti proti mechanickému poškození.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICE SR SUNTOUR NEX
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO ACERA M360
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO ST-EF505
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY710
KLIKY SR SUNTOUR XCC
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÍ BRZDY SHIMANO MT200
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO EF505
PŘEDNÍ NÁBOJ QR 9MM
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PŘEDSTAVEC ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
PLÁŠTĚ 700X45C
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM 640 MM 31.8
ŘETĚZ SHIMANO HG40
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ QR 9MM
SEDLO KROSS
PŘEDNÍ BRZDY SHIMANO MT200
BRZDOVÉ KOTOUČE DISC (160)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ 1-1/8"
PŘEVODNÍKY 48T-38T-28T/170MM
POČET PŘEVODŮ 24
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-32T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO HG31
ZDVIH VIDLICE 63mm
KOLEKCE 2022
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
EVADO 2.0 Předchozí EVADO 2.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníEvado 4.0
To Top