ESKER 2.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KREK2Z28X19M003094-9274
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS ESKER 2.0

Chcete se občas vydat ze zajetých cest do neprozkoumaných oblastí. Chcete brázdit mezi kamennými stezkami, překonávat lesní potoky, chcete zažít dobrodružství?  Kolo KROSS Esker 2.0 bylo vytvořeno právě pro tento účel.  Toto kolo je pro každého, kdo hledá nové cesty tam, kde ani nejsou.  Pro každého, kdo chce utéct před civilizací a chce třeba strávit noc na šumavských loukách a koukat si při tom na hvězdy.  Esker 2.0 je kolo pro každého, kdo hledá mnoho upevňovacích bodů na nosič a brašny. Při nasednutí na tento model budete křičet: "Hurá za dobrodružstvím!“

KROSS Esker v roce 2022 je pokračováním myšlenky, kterou jsme se řídili u předchozích modelů tohoto turistického kola.  Kolo má nový, odolnější lak, stejně jako vylepšený pohon.  Jsme si jisti, že nová verze tohoto kola bude stejně - ne-li - úspěšnější než ty předchozí.

Čas na dobrodružství!  

Kola z rodiny Esker se vyznačují extrémně pohodlnou jízdou po silnici i v terénu, účinným přenosem síly na pohon a předvídatelným chováním za všech podmínek. Chtěli jsme kolo, které Vás doveze i do těch nejdivočejších oblastí.  Proto jsme jej vybavili osvědčeným a spolehlivým pohonem Shimano Sora R3000 a mechanickými kotoučovými brzdami Tektro MD C550.  Díky tomuto řešení budete moci provádět servisní opravy i v té největší divočině.  Shimano Sora R3000 je devítistupňová kazeta s dvouřadou klikou - to vám umožní snadný výběr zatížení pro podmínky na trase.

KROSS Esker 2.0 má hliníkový rám a vidlice vyrobené z aluminium superlite.  Pro toto velice pohodlné řešení jsme vybrali komponenty, které dále zlepšují komfort při jízdě v terénu.  Jednou z nich jsou široká flare řídítka (rozšiřující se dolů), které pomáhají ovládat kolo v drsných podmínkách.  Naší viziukou jsou také široké pneumatiky. Kolo jsme vybavili pneumatikami WTB Riddler Comp Tan o průměru 37 mm.

Osvědčená řešení

Pro zajištění maximální použitelnosti, gravel bike KROSS Esker 2.0 má všechna řešení, která by se na tomto typu kola měla nacházet.  Dali jsme na rady odborníků na cyklistickou turistiku a model vybavili četnými montážními otvory pro usnadnění instalace dalších doplňků jako třeba držák na láhev, nosič, blatníky nebo jiné vybavení.

Pro zajištění všestrannosti jsme v rámu a vidlici nechali hodně místa na pneumatiky.  Pro udržení stability v terénu, jsme se rozhodli zvětšit mezery osy vzhledem k našim silničním kolům nebo kolům CX.  Pro ty, kdo s bikepackingem teprve začínají, je model vybaven širokým rozsahem převodů.  Celek doplňuje sedlo WTB Sport Volt, přizpůsobeno pro jízdu v terénu.

Více informací
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM LITE
VIDLICE ALUMINIUM
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO SORA R3000
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO SORA R3000
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO SORA R3000
KLIKY SHIMANO SORA R3000
GRIPY FIZIK TERRA MICROTEX
ZADNÍ BRZDY TEKTRO MD C550
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO SORA R3000
PŘEDNÍ NÁBOJ SHIMANO ACERA M3050
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ SHIMANO BSA BB-RS500
PLÁŠTĚ WTB RIDDLER 700x37 COMP TAN
ŘÍDÍTKA ALUMINIUM
ŘETĚZ CN-HG53
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ SHIMANO ACERA M3050
SEDLO WTB VOLT SPORT
PŘEDNÍ BRZDY TEKTRO MD C550
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FSA NO.42/ACB 1-1/8"
PŘEVODNÍKY 50T-34T/175MM
POČET PŘEVODŮ 18
ROZSAH KAZETY / VOLNOBĚŽKY 11-34T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO HG201
KOLEKCE 2021
Pohlaví Unisex
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
ESKER 6.0 Předchozí ESKER 6.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníESKER 2.0
To Top