eLille 3


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
LGLHZ328X19W001447-9525
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

LE GRAND ELILLE 3

Elektromobily nejsou naší budoucností. Jsou to totiž elektrkola. To platí rovněž pro kolo LeGrand Elille 3, prvního našeho elektrokola. Díky elektrokolu zjistíte, že cestování po městě může být najednou velice rychlé, jednoduché a pohodlné. Už nikdy nebudete muset dlouze hledat parkovací místo, ale hlavně dostanete se všude i dopravní zácpě. Le Grand eLille 3 je ideálním řešením pro každou moderní ženu. To je možné díky elektrické asistenci, kterou vám toto kolo nabízí. Je to perfektní kolo pro každou ženu, která ocení pohodlí na cestách

Lehký hliníkový rám

Le Grand eLille 3 má lehký, hliníkový rám vybavený odpruženými vidlicemi, které vám pomůžou překonat nerovnosti, jako jsou obrubníky nebo vyčnívající dlažební kostky na cyklostezkách. Přehazovačka Shimano Nexus se 7 převody, umístěná v náboji a V-brzdy pomáhají zastavit kolo za všech podmínek. Velká 28palcová kola s širokými plášti pomáhají kolu hladce manévrovat na jakémkoli povrchu.

Elektrický pohon

Le Grand eLille 3 je poháněno elektrickým motorem Bafang. Elektrický asistent je centrálně umístěný v klikách kola, díky čemuž je zajištěna plynulá podpora při každém šlapání.  Pro snadný přístup byla baterie napájející elektrický pohon umístěna na zadním nosiči. Díky tomu si ji můžete snadno vzít s sebou a nabít ji, aniž byste museli přenášet celé kolo. Plné nabití baterie trvá zhruba 4,5 hodiny a maximální dojezd je kolem 100 km. Na řídítkách se nachází ovládací display pro určení parametrů a výběr jednoho z pěti dostupných rozsahů, který ti pomocí elektromotoru pomůže s jízdou. Na ovládacím displeji je možné rovněž ovládat osvětlení, které je standardně řízeno stmívacím senzorem. Le Grand eLille 3 je ideálním řešením pro každou moderní ženu.

 

Pozor: Z důvodu činnosti elektrických součástek jízdního kola, může při použití bezdrátového tachometru namontovaného na elektrokole, dojít k narušení některých funkcí tachometru. Pro elektrokolo vám doporučujeme zakoupit kabelový tachometr.

Více informací
Výkon motoru 250W
MATERIÁL RÁMU ALUMINIUM
VIDLICE SR SUNTOUR CR7V
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO NEXUS
PŘEHAZOVAČKY SHIMANO NEXUS
KLIKY CYCLONE
GRIPY SYNTHETIC LEATHER
ZADNÍ BRZDY V-BRAKE
BRZDOVÉ PÁKY ALUMINIUM
PŘEDNÍ NÁBOJ ALUMINIUM
STŘEDOVÁ SLOŽENÍ FP-B902
PLÁŠTĚ 28"x1,75"
ŘÍDÍTKA OCEL
ŘETĚZ 1/2"x1/8"
RÁFKY KROSS
ZADNÍ NÁBOJ SHIMANO NEXUS NEXUS SG-C3000
SEDLO VELO VL-6049
PŘEDNÍ BRZDY V-BRAKE
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-H815 O1-1/8"
PŘEVODNÍKY 38T/170MM
POČET PŘEVODŮ 7
TYP BATERIE BAFANG 43 V / 10,4 AH
DISPLEJ BAFANG DP C07.UART LCD DP C07
ZDVIH VIDLICE 40mm
Jmenovité napětí 43V
Dojezd [km] 100
KOLEKCE 2023
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníeLille 3
To Top