Vrácení zboží

Nesplňuje zakoupený produkt vaše očekávání? V kross-cesko.cz století dbáme na to, aby proces vrácení zboží byl co nejjednodušší.

1

Vrácení zboží v místě odběru

Pokud jste provedli nákup v místě pro odběr zboží, vraťte produkt na to samé místo, kde jste ho odebrali. Nezapomeňte zákaznické obsluze poskytnout stejnou e-mailovou adresu a telefonní číslo, kterou se zadali při tvorbě objednávky.

2

Vyčkejte, než vás kontaktujeme

O celém průběhu vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu a SMS zprávy.

3

Fáze ověřování

Poté vrácené zboží poputuje do našeho skladu. Jakmile obsah balení zkontrolujeme, budeme vás ihned o daném výsledku informovat.

 

Zboží nejeví známky poškození - hodnota zboží je pořád stejná

Pokud hodnota vámi vráceného zboží nebyla snížena v důsledku jeho používání a to způsobem, který by mohl jít nad rámec toho, co je nezbytné ke zjištění povahy, vlastností a fungování zboží, obdržíte obratem plnou peněžitou částku, maximálně však do 14 dní. Více informací k tomuto tématu naleznete v Obchodních podmínkách .

 

Zboží je poškozené - zjistili jsme, že došlo ke snížení částky zboží

Pokud hodnota vámi vráceného zboží byla snížena v důsledku jeho používání a to způsobem, který by mohl jít nad rámec toho, co je nezbytné ke zjištění povahy, vlastností a fungování zboží, odpovídáte za vzniklé škody. V takové situaci Vás bude neprodleně kontaktovat Servisní oddělení a o dalším průběhu vás bude informovat. Nemusíte se bát, společně to nějak vyřešíme.

Příslušenství a díly

Produkty, které bereme jako příslušenství, díly a oblečení, můžete také vrátit prostřednictvím formuláře.

1

Vyplnit formulář

Uveďte informace o objednávce, které se týká vrácení zboží. Ujistěte se, že číslo objednávky, e-mailová adresa a telefonní číslo odpovídají údajům, které jste uvedli při zadávání objednávky.

2

Vyčkejte, než vás kontaktuje náš specialista

Pro vyřešení dalších podrobností vás bude obsluha obchodu kontaktovat. O celém průběhu vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu a SMS zpráv.

3

Zabalte produkt a počkejte na kurýra

Obsluha našeho obchodu zajistí kurýra na vámi vybrané místo. Nezapomeňte produkt řádně zabalit.

4

Fáze ověřování

Poté vrácené zboží poputuje do našeho skladu. Jakmile obsah balení zkontrolujeme, budeme vás ihned o daném výsledku informovat.

To Top