Jak na nákup kola?

Kola KROSS – sami se podívejte, jak je nákup kola na našem e-shopu snadný.

Už jste prohledali celý internet a stále nevíte, jaké kolo si máte koupit? Nebojte se, v KROSS víme, že výběr nového kola pro nadcházející cyklistické sezóny, je často mnohem složitější než například odpovědět na otázku, jestli je více vody v poloprázdné nebo poloplné sklenici.

corss

KOLO BUDETE MÍT VŽDY 100% PŘIPRAVENÉ K PUOŽITÍ

Při nákupu jízdního kola přes náš e-shop si vyberete výdejní místo (prodejnu/servis), kde bude kolo 100% seřízeno a připraveno k použítí. Díky tomu máte jistotu plné funkčnosti, obdržíte taká instrukce o způsobu užívání a nastavení. Zároveň Vám automaticky platí záruka na jízdní kolo.

Kolo objednané přes internet? V tom případě by vás mohla zajímat e-záruka!

E-záruka je moderní řešení, které vám umožní rozloučit se s hromadou dalších dokumentů, které musíte mít doma a které nemůžete najít vždy, když je nejvíce potřebujete.

A co vlastně je ta elektronická záruka? Jedná se o elektronické potvrzení záručního listu kola, bez nutnosti mít jej v papírové verzi. Po zakoupení kola vám záruční list zašleme na e-mail. Díky tomu, i kdyby se s kolem něco stalo během užívání, budete moci využít záruku bez dokládání záručního listu. Stačí ukázat e-mail, který obdržíte po zakoupení vysněného kola.

To Top