FLEX HYBRID 1.0


As low as 41 990,00 Kč
Posledních %1
SKU
KRFH1Z20X11U002820-9564
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS FLEX HYBRID 1.0 

Žijeme ve světě, který nás nutí být stále mobilnější. Víme však, že to není vše. Důležitá je také flexibilita.  Nejen proto jsme tvořili KROSS Flex Hybrid 1.0. Toto elektrické skládací kolo dokáže vyřešit skoro jakýkoliv problém, který se může na vaší cestě objevit. Díky kompaktní velikosti jej po složení nebude problém vzít do bytu nebo do kanceláře a nezabere mnoho místa. Vsaďte na mobilitu a vysoký výkon bezkartáčového motoru ukrytého v zadním kole.

Hbitý jako ještěrka

KROSS Flex Hybrid 1.0 je i přes svou velikost extrémně všestranné kolo.  Snadno vám pomůže překonat městská stoupání a vyvinout vysoké rychlosti na cyklostezkách.  Může za to bezkartáčový motor ukrytý v zadním kole.  Díky tomu si rám zachovává vzhled, který jej na první pohled nerozlišuje od tradičních jízdních kol.  V kombinaci s účinnou baterií o kapacitě 460 Wh vám umožní ujet mnoho kilometrů a podpoří vás při šlapání.  Kromě toho je na řídítkách LCD displej, který informuje o stavu nabití baterie a parametrech podpory.  Zadní přehazovačka Shimano Altus M310 poskytuje podporu pro 8 převodových stupňů, což usnadní volbu vhodného převodového poměru podle profilu trasy.  Hydraulické kotoučové brzdy Tektro M280 poskytují vysokou brzdnou sílu, která umožňuje plnou kontrolu nad kolem.  Elektrokolo KROSS Flex Hybrid 1.0 využívá také 20palcová kola osazená 1,75palcovými plášti Kenda K841, které umožňují vyvinout vysokou rychlost a plnou kontrolu nad kolem i na mokrém povrchu.

Ostrý jako dláto

Rám KROSS Flex Hybrid 1.0 je vyroben z kvalitního hliníku (aluminium lite), díky čemuž je odolný proti poškození a zároveň velmi lehký.  Byla zde využita ocelová vidlice, která lépe tlumí vibrace při jízdě po nerovném povrchu nebo na cyklostezkách z dlaždic.  Díky použitým materiálům a vhodně zvolené geometrii je kolo nejen lehké, ale také extrémně obratné.

 

Pozor: Z důvodu činnosti elektrických součástek jízdního kola, může při použití bezdrátového tachometru namontovaného na elektrokole, dojít k narušení některých funkcí tachometru. Pro elektrokolo vám doporučujeme zakoupit kabelový tachometr.

Více informací
Výkon motoru 250W
Umístění motoru V zadním kole
Materiál rámu ALUMINIUM
VIDLICE STEEL
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO ALTUS M310
Přehazovačky SHIMANO M310
Kliky PROWHEEL
GRIPY VLG-649AD2
Přední náboj ALUMINIUM
Středová složení FP-B902
Představec ALUMINIUM
Pláště KENDA K841
Řídítka ALUMINIUM
Řetěz KMC Z7
Zadní náboj DGW07C
Sedlo VL-6263A
BRZDOVÉ KOTOUČE DISC (160)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ FP-868
Počet převodů 7
MOTOR DGW07C
Bateria 36V/12.8Ah/460WH
Rozsah kazety / volnoběžky 14-28T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO MF-TZ500
NOSIČ NA KOLO ALUMINIUM
Výrobce baterie Worldpower
Nominální kapacita baterie Ah / Wh 12,8Ah / 460Wh
Jmenovité napětí 36V
Dojezd [km] 85
Kolekce 2022
Pohlaví Unisex
Záruka Doživotná záruka
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníFLEX HYBRID 1.0
To Top