Evado 3.0


As low as 0,00 Kč
Posledních %1
SKU
KREV3Z28X17W003604-9695
14denní záruka vrácení peněz
Rychlé a bezpečné doručení
Místo pro odběr kola
Kolo je připraveno k jízdě

KROSS EVADO 3.0

Někdy máme na kolo vyšší nároky. Když dospějeme k tomuto závěru z čistajasna se objevuje... celé v bílém.  No, možná ne v tomto případě. Ale i tak je náš KROSS Evado 3.0 skvělou volbou pro každého, kdo se nechce během lesních výprav omezovat výběrem cyklistické stezky a pevným povrchem.  KROSS Evado 3.0 vás dopraví všude, kam silniční kolo nemůže.  A usnadní jízdu i tam, kde budete mít s horským kolem problémy.

KROSS Evado 3.0 je velmi kvalitní kolo za přijatelnou cenu. Abyste měli ještě větší radost z jízdy, vybavili jsme kolo novými komponenty a dvěma typy lakovaných rámů - matným a lesklým, které se vám budou určitě líbit.

Vybavení do města a lehkého terénu

KROSS Evado 3.0 se pyšní vysokou kvalitou komponentů a odolností vůči opotřebení. Kolo jsme vybavili příslušenstvím značky Shimano, a srdcem celého hnacího ústrojí je zadní přehazovačka Shimano Acera M360.  To dává dohromady až 24rychlostních převodů, které Vás podporují během každé cesty.  Naše crossové kolo obdrželo odpruženou vidlici SR Suntour NEX se zdvihem 63 mm.  Díky tomu se do cíle dostanete snadno a nemusíte se bát, že se vám něco stane, když pojedete po dlažebkách nebo obrubníku. V lese pak můžete mez obav jezdit terénem a nemusíte se bát jezdit po kamenech nebo kořenech. Kolo má 28palcové kola a 42 mm pláště se speciálním reflexním pruhem pro zvýšení bezpečnosti po setmění.  Pláště poskytují vysokou trakci bez ohledu na podmínky, ve kterých jezdíte.

Technologie přizpůsobená jakémukoli terénu

Kross Evado 3.0 nabízí mnoho výhod, které zvyšují komfort a bezpečnost na cestách. Rám vyrobený z kvalitního hliníku (aluminium performace) je jedním z nejdůležitějších prvků kola. Aluminium performance je speciální slitina hliníku 6061, díky níž je kolo pevné a odolné proti zlomení. Zároveň se jedná o velice lehký materiál, který může svými vlastnostmi překvapit mnoho cyklistů. KROSS Evado 3.0 je krossové kolo, s kterým můžete bez problémů jezdit i v lehkém terénu. Byla v něm použita uvolněná geometrie, která vám umožní překonání velkých vzdáleností a dobře se orientovat na silnici. Rám je lakovaný práškovou technologií, což se promítá do životnosti nátěru a jeho odolnosti proti mechanickému poškození.

Více informací
Materiál rámu ALUMINIUM PERFORMANCE
VIDLICE SR SUNTOUR NEX
POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKU lesk
ZADNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO ACERA M360
Přehazovačky SHIMANO EF500
PŘEDNÍ PŘEHAZOVAČKA SHIMANO TOURNEY TY710
Kliky SR SUNTOUR XCC
GRIPY HERRMANS OXY
ZADNÍ BRZDY TARCZOWY MECHANICZNY
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO EF500
Přední náboj QR 9MM
Středová složení FP-B902
Pláště 700X45C
Řídítka ALUMINIUM 640 MM 31.8
Řetěz SHIMANO HG40
Ráfky KROSS
Zadní náboj QR 9MM
Sedlo KROSS
PŘEDNÍ BRZDY TARCZOWY MECHANICZNY
BRZDOVÉ KOTOUČE DISC (160)
HLAVOVÉ SLOŽENÍ 1-1/8"
Převodníky 48T-38T-28T/170MM
Počet převodů 24
Rozsah kazety / volnoběžky 12-32T
KAZETA/VOLNOBĚŽKA SHIMANO HG200
Zdvih vidlice 63mm
Kolekce 2022
Pohlaví Žena
Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.
Evado 3.0 Předchozí Evado 3.0
Napište svou recenzi
Zadejte hodnoceníEvado 3.0
To Top